Bubnové sekačky

Bubnové sekačky

Máte-li na starosti větší pozemek, kde porost občas přeroste do úctyhodných rozměrů, budete asi potřebovat pomocníka, který si poradí i s takovým nadělením. Ideálním pomocníkem pro boj s vysokou trávou jsou bubnové sekačky.

Bubnové sekačky na vysokou trávu

Pokud tedy nemáte v úmyslu pořídit si stádo ovcí, které by vám takový porost průběžně udržovalo, nabízí se bubnová sekačka, která je schopna poradit si i s opravdu vysokou trávou, až do výšky kolem metru a půl.

Bubnová sekačka do složitého terénu

Bubnová sekačka se osvědčuje jako skvělý pomocník do náročného terénu, díky speciálně upravenému vzoru robustních kol. Není proto problém vyrazit s ní do velmi složitého terénu, jakým může být například louka ve svahu. Bubnová sekačka si s ním poradí, jako by to byla hračka.

Kvalitní seno i kompost

Bubnová sekačka navíc posekaný porost zanechává za sebou v úhledných řádcích, takže si můžete zvolit, zda jej hned odvezete na kompost anebo ho necháte pořádně prosušit a později uložíte na seník.

Kde pořídit bubnovou sekačku

Bubnovou sekačku pořídíte přímo v prodejně některého z výrobců nebo v obchodě nabízejícím zahradní techniku, ale určitě se také vyplatí podívat se na nabídku na internetu, kde můžete nalézt bubnové sekačky za nižší ceny než v kamenných obchodech.

Náš tip:

Přečtěte si informace o možnosti půjček online - můžou se hodit.

Doporučujeme:

Nevíte, co koupit tatínkovi, manželovi nebo dědečkovi letos k Vánocům? Poradíme Vám na www.vánoční-dárky-online.cz.