Sekačka s pojezdem

Sekačka s pojezdem

Dříve byl trh se sekačkami zaměřen především na sekačky bez pojezdu a při sekání bylo nutno sekačku celou dobu tlačit. Především díky zlevnění sekaček s pojezdem se tyto staly stále více oblíbenými a nakupovanými.

Jak fungují sekačky s pojezdem

Sekačky s pojezdem nám značně zjednodušují samotné sekání tím, že nám nabízejí možnost zapnout pojezd a sekačka potom jede kupředu díky pohonu kol a my již nemusíme sekačku tlačit kupředu vlastní silou. V tomto provedení se vyrábějí benzínové a akumulátorové sekačky, které nemusíte namáhavě tlačit, stačí pouze určovat směr.

Benzínová nebo elektrická sekačka s pojezdem

Vzhledem k tomu, že sekačka s pojezdem je nejvýhodnější pro úpravu větších zatravněných ploch nebo pro sekání trávy ve složitějším terénu, vyrábějí se tyto sekačky většinou v provedení s benzínovým motorem, který je pro tento náročnější způsob údržby vhodnější.

Kde koupit sekačku s pojezdem

Sekačku s pojezdem koupíte v každém obchodě specializujícím se na zahradní techniku, případně v obchodě, který má oddělení zabývající se touto technikou. Využít můžete ale také tzv. virtuálních prodejen, které nabízejí své zboží na internetu, kde můžete koupit sekačku s pojezdem levněji než v běžné prodejně.

Rada na závěr

Jelikož sekačka s pojezdem je stroj, který s největší pravděpodobností budete používat častěji, a bývá tedy více vytížen, vyplatí se vybrat přístroj vyšší kvality. Zaplatíte za něj sice větší částku, ale vaše nová sekačka s pojezdem vám také bude déle bez větších závad sloužit.

Náš tip:

Přečtěte si informace o možnosti půjček online - můžou se hodit.

Doporučujeme:

Nevíte, co koupit tatínkovi, manželovi nebo dědečkovi letos k Vánocům? Poradíme Vám na www.vánoční-dárky-online.cz.